لوگو2

نیوجرسی پلاستیکی

نیوجرسی پلاستیکی که با نام جداکننده ترافیکی نیز شناخته می شود، از جمله تجهیزات و ابزارهای ایمنی است که کاربردهای گسترده ای در سطح خیابان ها و جاده ها دارد. نیوجرسی پلاستیکی به منظور جداسازی مسیرهای رفت و آمد جاده هابه کار می رود. در واقع زمانی که جاده ای دارای لاین رفت و برگشت باشد، این ابزار در بین لاین های جاده قرار داده می شود تا از خروج وسایل نقلیه از مسیر جلوگیری کند. در نتیجه ی این امر، از بروز تصادف های خطرناک و به اصطلاح شاخ به شاخ شدن وسایل نقلیه جلوگیری می شود. نیوجرسی پلاستیکی طراحی خاصی دارد که در صورت برخورد وسایل نقلیه با آن، آسیب وارده به خودروها کمتر خواهد بود. شرکت آسیا ترافیک به عنوان بزرگترین مرکز تولید و فروش تجهیزات ترافیکی، انواع ابعاد و مدل های نیوجرسی پلاستیکی را تولید کرده و در سراسر کشور به فروش می رساند. جهت تهیه این محصول با شماره های درج شده در زیر تماس حاصل نمایید.
تلفن تماس:  65534604 - 021   
همراه:  
3005619 - 0912

مشخصات نیوجرسی پلاستیکی

تجهیزات ترافیکی که به منظور برقراری ایمنی و امنیت راهها به کار می روند، لوازم و وسایل مختلفی را شامل می شوند. از جمله مهم ترین این تجهیزات، نیوجرسی پلاستیکی می باشد. نیوجرسی  یا دیوار نیوجرسی، از قطعات پلاستیکی ساخته شده است که در ارتفاع های مختلف از قبیل یک، دو  و سه متری تولید می گردد. پلاستیک به این محصول مقاومت و دوام فوق العاده ای بخشیده است تا در برابر ضربات دچار آسیب دیدگی نشود. برای سنگین شدن نیوجرسی پلاستیکی، درون آن آب ریخته می شود تا ایمنی بیشتری ایجاد نماید. این ابزار را غالبا در رنگ های هشدار دهنده ی زرد و نارنجی رنگ آمیزی می کنند تا توجه رانندگان به آن ها بیشتر جلب شود. کاربرد اصلی این وسیله جدا سازی راه ها و تفکیک مسیرهای رفت و برگشت جاده‌ها است. 

 
نیوجرسی پلاستیکی
 

مزایای نیوجرسی پلاستیکی

قطعه پلاستیکی بزرگی که در کنار خیابان ها و جاده‌ها قرار دارند و به منظور جداسازی مسیرها و راه ها و همچنین مسدود کردن جاده ها به کر می روند، نیوجرسی پلاستیکی نام دارند.  نیوجرسی در طول های یک تا شش متر طراحی می شود و می توان تعداد زیادی از آن را در کنار هم مورد استفاده قرار داد. مزیت های نیوجرسی پلاستیکی از قرار زیر می باشد:
  • قابلیت پر شدن با مواد مختلف همچون آب و ماسه
  • جابجایی راحت و آسان به دلیل وزن سبک 
  • تولید در رنگ های مختلف
  • جایگزین مناسب برای قطعات بتنی
  • قابلیت بازیافت و استفاده مجدد