لوگو2
چراغ راهنمایی رانندگی هوشمند و نحوه کارکرد آن
چراغ راهنمایی رانندگی هوشمند و نحوه کارکرد آن
سیستم های هوشمند یکی از جدیدترین راهکارها برای مدیریت و کنترل ترافیک هستند. یکی از مهم ترین سیستم های کنترل هوشمند در شهرهای بزرگ، چراغ راهنمایی رانندگی هوشمند می باشد که امروزه استفاده از آن با افزایش چشمگیری همراه بوده است.
معرفی انواع سرعت گیر و کاربردهای آن ها
معرفی انواع سرعت گیر و کاربردهای آن ها
عوامل کنترل کننده سرعت به طور کلی به دو دسته ی سرعت گیر و سرعت کاه تقسیم می شوند. سرعت گیر بسته به مواد اولیه به کار رفته در ساخت، دارای انواع مختلفی است که در این مطلب به معرفی آن ها می پردازیم.
معرفی تابلوهای ترافیکی
معرفی تابلوهای ترافیکی
در بین تجهیزات ترافیکی نقش تابلوهای ترافیکی پر رنگ تر از بقیه می باشد، چرا که با نصب آن ها در مسیرهای عبوری وسایل نقلیه شاهد کاهش حداقلی تصادفات جاده ای و حوادث ناگوار و دلخراش برای رانندگان خودروها خواهیم بود. در این مقاله قصد داریم به معرفی تابلوهای ترافیکی بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.
کاربرد سرعت گیر ترافیکی و ضرورت استفاده از آن
کاربرد سرعت گیر ترافیکی و ضرورت استفاده از آن
سرعت گیر ترافیکی که به نام دست انداز نیز شناخته می شود، یکی از انواع تجهیزات ایمنی خیابان ها و جاده ها است که با هدف کاهش سرعت وسایل نقلیه و تامین امنیت عابرین پیاده مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در مکان هایی مانند اطراف مدارس، مکان های تفریحی، مکان های تجاری، مناطق مسکونی و در مجاورت خیابان‌های پرترددنصب شده و مانع از بروز تصادفات و مشکلات ایمنی در منطقه مورد نظر خواهد شد.
مزایای استفاده از چراغ چشمک زن سولار
مزایای استفاده از چراغ چشمک زن سولار
چراغ چشمک زن سولار یکی از پرکاربرد ترین انواع تجهیزات ترافیکی می باشد که در زیر مجمموعه ی چراغ های راهنمایی و رانندگی قرار داد. در  مناطقی که امکان دسترسی به برق وجود ندارد، از چراغ چشمک زن سولار به منظور برقراری نظم و ایمنی جاده ها و همچنین کنترل عبور و مرور خودروها استفاده می شود.
کاربردها و مزیت های نیوجرسی پلاستیکی
کاربردها و مزیت های نیوجرسی پلاستیکی
نیوجرسی پلاستیکی ابزار ایمنی ساخته شده از پلاستیک می باشد که کاربرد اصلی آنها جداکردن مسیرهای دو طرفه جاده‌ها از یکدیگر است. هر چند که این ابزار برای مسدودسازی معابر یا خیابان ها نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرد.
مزایای استفاده از تجهیزات ترافیکی در شهرها
مزایای استفاده از تجهیزات ترافیکی در شهرها
تجهیزات ترافیکی جزئی جدا ناپذیر از مدیریت شهرها می باشند، به نحوی که معابر و خیابان های شهری را بدون این تجهیزات نمی توان تصور کرد. دلایل این امر مزایای بیشمار این تجهیزات می باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.
کیفیت تجهیزات ترافیکی
کیفیت تجهیزات ترافیکی
تجهیزات ترافیکی شامل ابزارها و علائمی می باشند که به منظور رعایت قوانین و مقررات، کنترل ترافیک، حفظ امنیت عابرین، برقراری ایمنی مسیرها و کاهش تصادفات به کار می روند. کیفیت تجهیزات ترافیکی در عملکرد آن ها تاثیر مستقیم دارد و می تواند در این زمینه موثر واقع شود.
ضرورت بکارگیری تجهیزات ترافیکی در معابر
ضرورت بکارگیری تجهیزات ترافیکی در معابر
امروزه تجهیزات ترافیکی جزئی جدایی ناپذیر از کنترل و مدیریت معابر محسوب می شوند، به طوری که عدم وجود و یا نقص در آن ها، سبب بروز مشکلات بسیاری در شهرها و روستاها می شود.
معرفی انواع تجهیزات ترافیکی و کاربرد آن ها
معرفی انواع تجهیزات ترافیکی و کاربرد آن ها
امروزه رسیدگی به وضع جاده ها و خیابان ها، یکی از مهم ترین عوامل توسعه و پیشرفت کشورها محسوب می شود. از موثر ترین اقدامات در این زمینه، خرید و نصب تجهیزات ترافیکی می باشد.
کاربرد تجهیزات ترافیکی در کنترل ترافیک
کاربرد تجهیزات ترافیکی در کنترل ترافیک
امروزه زندگی در کلان شهرهای بزرگ سخت و دشوار شده است، چرا که در اثر افزایش جمعیت و استفاده گسترده از وسایل نقلیه، هر روزه در خیابان ها و اتوبان ها ترافیک های سنگین ایجاد می شود. لذا از نقش و کاربرد تجهیزات ترافیکی در کنترل ترافیک نمی توان غافل شد.
اهمیت تجهیزات ترافیکی در چیست؟
اهمیت تجهیزات ترافیکی در چیست؟
مروزه تجهیزات ترافیکی نقش بسیار مهمی را در مدیریت ترافیک و کنترل سوانح و حوادث جاده ای ایفا می کنند. به گونه ای که این تجهیزات در تمامی خیابان ها، معابر، بزرگراه ها و همچنین جاده های درون شهری و برون شهری به کار برده می شوند. در اینجا می خواهیم بدانیم که اهمیت تجهیزات ترافیکی در چیست و بکارگیری این تجهیزات چه مزایایی را با خود به همراه دارد؟
نقش سرعت گیر ترافیکی در کاهش تصادفات جاده ای
نقش سرعت گیر ترافیکی در کاهش تصادفات جاده ای
سرعت گیر ترافیکی، یکی از اجزای اصلی تجهیزات ترافیکی می باشد که نصب آن در جاده های درون شهری و برون شهری، در جهت کاهش سرعت خودروها صورت می گیرد. از این رو از نقش سرعت گیر ترافیکی در کاهش تصادفات جاده ای نمی توان غافل شد.
کاربرد های مخروط ترافیکی
کاربرد های مخروط ترافیکی
مخروط های  ترافیکی بخشی از تجهیزات ترافیکی هستند که در خیابان ها و معابر شهری و همچنین برون شهری مورد استفاده قرار می گیرند. از مهم ترین کاربردهای مخروط ترافیکی می توان به برقراری و افزایش ایمنی راه ها و جاده ها اشاره کرد.
انواع سرعت گیر خیابان
انواع سرعت گیر خیابان
سرعت گیرها در خیابان ها نقش بسیار موثری در کاهش تصادفات دارد . امروزه سرعت گیرها با بالاترین میزان کیفیت در سراسر کشور ساخته میشود و شرکت اسیا ترافیک تولید کننده انواع سرعت گیر خیابان می باشد . برخی سرع گیرها لاستیکی و برخی پلاستیکی میباشد . این سرعت گیرها با مقاومت بالا برای استفاده در مکانهای پر رفت و آمد استفاده می گردد مناسبترین استفاده آن در ورودی شهرها جهت کم کردن سرعتهای وسایط نقلیه سنگین و سبک می باشد
تابلوهای ترافیکی هشدار دهنده
تابلوهای ترافیکی هشدار دهنده
تابلوهای هشدار دهنده از مهم ترین تجهیزات در این زمینه میباشد که از حوادث پیش رو رانندگان را مطلع می کند . تابلوهای ترافیکی بر اساس شرایط مسیر متفاوت هستند . این تابلوها نقش مهمی در ایمن سازی جاده ها و معابر درون شهری و برون شهری بر عهده دارند، این تابلوها بصورت مثلثی با حاشیه قرمزرنگ ساخته می شود .
تولید کننده تجهیزات ترافیکی
تولید کننده تجهیزات ترافیکی
تجهیزات ترافیکی از عناصری هستند که به برقرای نظم در ترافیک شهری استفاده میشود و درصد تصادفات را در صورت رعایت کردن موارد ذکر شده در دستورات این تجهیزات به صفر می رساند .
استوانه ترافیکی مسیر نما
استوانه ترافیکی مسیر نما
ستوانه های ترافیکی یکی از جداکننده های ترافیکی میباشد که از جنس پلاستیک و فلز تولید می شود و از مسدودی خیابان ، تفکیک مسیر ، عملیات عمرانی جاده و ... خبر می دهند . اما استوانه ترافیکی مسیر نما یا جهت نما علاوه بر مواردی که ذکر شد به مسیر قابل استفاده نیز اشاره دارد .
لوازم ترافیکی و هشدار
لوازم ترافیکی و هشدار
امروزه از معضلات بزرگ شهری ، ترافیک نا منظم ، خوادث در حین رانندگی و خسارت های مالی و جانی بر اثر تصادف می باشد تجهیزات مورد استفاده در خیابان ها که ترافیکی و هشدار دهنده هستند ، به منظور نظم دهی به عبور و مرور خودروها در خیابان ها، حفظ جان و مال سرنشینان و عابران پیاده تولید شده اند . تجهیزات راهنمایی رانندگی علاوه بر حفظ امنیت، باعث زیباسازی فضای شهر و مدرن بودن آن نیز می شوند
چشم گربه ای پلی اتیلن
چشم گربه ای پلی اتیلن
چشم گربه ای پلی اتیلن یکی از محصولاتی است که در خیابان ها و برای تفکیک مسیر ، تعیین حاشیه مجاز حرکت خودروها و نشان دادن مسیر درست جاده بصورت یک طرفه و دو طرفه ، پایه دار و بدون پایه با پیچ و متعلقات در تهران کرج اصفهان بوشهر و تمام دیگر نقاط از طریق سایت آسیا ترافیک فراهم شده است.استفاده از چشم گربه ای ترافیکی (گل میخ ترافیکی) در مسیرهای عبور و مرور به ویژه در جاده های بین شهری ضروری است.
جداکننده ترافیکی بتنی
جداکننده ترافیکی بتنی
جداکننده های ترافیکی بتنی که به نیوجرسی بتنی نیز شناخته می شود ،  موانع بتنی می باشند که علاوه بر جلوگیری از انحراف خودرو ها به مسیر مقابل با محدود کردن دید رانندگان از برخورد نور خودروهای مسیر مخالف نیز جلوگیری بعمل می آورد . این جداکننده ها در شرایط آب و هوایی گوناگون نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد
چراغ چشمک زن آذرخش سولار
چراغ چشمک زن آذرخش سولار
چراغ چشمک زن آذرخش سولار
تجهیزات ترافیکی اتوبان
تجهیزات ترافیکی اتوبان
تجهیزات ترافیکی اتوبان
مزایای استفاده از سرعت گیر ترافیکی
مزایای استفاده از سرعت گیر ترافیکی
مزایای استفاده از سرعت گیر
چشم گربه ای سولار
چشم گربه ای سولار
چشم گربه ای ترافیکی سولار یکی از محصولاتی است که جهت استفاده در مسیر خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول قطعه ای کوچک در جنس پلاستیک فشرده یا فلزی ( چدنی ) می باشد که با بازتاب نور چراغ خودروها مسیر جاده را در فضاهای نیمه تاریک و تاریک مشخص می نماید
نصب سرعت گیر در شیراز
نصب سرعت گیر در شیراز
اگر می خواهید شهری با ترافیک روان و بدون تصادفات داشته باشید استفاده از تجهیزات ترافیکی توصیه میشود . شرکت آسیا تررافیک تولید کننده انواع سرعت گیر ترافیکی در شیراز ، چراغغ های راهنمایی تابلوهای ترافیکی و ... میباشد . این شرکت با استفاده از قوانین ثبت شده در راهداری های کشور و محصولات قابل تایید اداره راهنمایی و رانندگی بهترین محصولات را ارائه می دهد .
تفاوت سرعت گیر و سرعت کاه
تفاوت سرعت گیر و سرعت کاه
در هر نقطه ای که مردم و وسایل نقلیه در کنار یکدیگر قرار بگیرند، موضوع ایمنی مطرح می‌شود.سرعت گیر ها با ایجاد سطح بالاتری نسبت به جاده ،  موجب انحراف‌های عمودی شده و بدون اینکه راننده مجبور به توقف کامل شود، باعث کاهش سرعت خودرو میشوند  تفاوتهای جزئی میان Bump و Hump وجود دارد
استوانه ترافیکی باتومی
استوانه ترافیکی باتومی
یکی از سازه هایی که برای جلوگیری از عبور خودروها و عابرین پیاده بصورت موقت استفاده می شود استوانه ترافیکی باتومی می باشد . در ساخت استوانه ترافیکی باتومی از مواد آنتی یو وی بعنوان روکش جهت افزایش مقاومت در مقابل شرایط آب و هوایی و پرتوی ماورای بنفش نور خورشید استفاده شده است
مشخصات چراغ راهنمایی سولار
مشخصات چراغ راهنمایی سولار
چراغ های راهنمایی رانندگی یا چراغ های ترافیکی از تجهیزاتی است که در تقاطع ها ، چهارراه ها ف میادین و ... استفاده می شود و می توان گفت از مهم ترین محصولاتی است که در این زمینه تولید شده است . امنیت خیابان ها و نظم ترافیک شهری یکی از مسایلی است که به آن زیاد پرداخته می شود . شرکت آسیا ترافیک تولید کننده انواع چراغ های راهنمایی می باشد که پیشرفته ترین آن ها چراغ راهنمایی سولار می باشد .
تابلوهای ترافیکی شهری
تابلوهای ترافیکی شهری
یکی از مهم ترین تجهیزات کنترل ترافیک که تاثیر بسزایی در نظم و ترتیب و جلوگیری از بروز اتفاقات ناگوار در حین رانندگی دارد تابلوهای ترافیکی شهری میباشد.کیفیت محصولات تولید شده توسط برندهای مختلف متفاوت است .
رنگ ترافیکی پایه آب
رنگ ترافیکی پایه آب
رنگ های ترافیکی جهت مشخص نمودن مسیر ، راهنمایی رانندگان و عابرین پیاده مورد استفاده قرار می گیرد . رنگ ترافیک بر پایه رزین اکریلیک پایه آب بوده و از چسبندگی بسیار عالی بر روی سطوح آسفالت و سیمان و جدول برخودار است. رنگ ترافیکی دوام و ماندگاری بسیار زیادی دارد و در برابر نور آفتاب از ثبات رنگ بسیار عالی برخوردار است. قابلیت تنفس پذیری دارد و به مرور زمان پوسته نمی شود.
بشکه ترافیکی ایمنی
بشکه ترافیکی ایمنی
بشکه ترافیکی ایمنی یکی از تجهیزات ترافیکی می باشد که برای جلوگیری از برخورد خودرو با موانعی مثل کوه ه و پرت شده از دره ها و بسیاری موانع دیگر طراحی شده اند . خرید بشکه ترافیکی ، نیوجرسی ترافیکی و کاشن تانک و نصب آن یک انتقال آرام و تدریجی را برای ترافیک عبوری از یک خط به خط دیگر یا به کنار گذر یا مسیر انحرافی یا به هنگام کاهش عرض مسیر در حفاری ‌ها فراهم آورند.
تابلوهای اخطاری راهنمایی رانندگی
تابلوهای اخطاری راهنمایی رانندگی
تابلوهای راهنمایی و رانندگی برای اطلاع داده به رانندگان و عابرین پیاده تولید و نصب میشود . این تابلوها انواع مختلفی دارند و در دسته های مختلفی تقسیم میشود . در این مبحث مورد قابل تعریف ما  تابلوهای اخطاری هستند، جاده باریک می‌شود، گذرگاه عابر پیاده و کارگران مشغول کار هستند از این دسته علائم هستند.همان طور که از نام این نوع تابلوها پیداست برای هشدار دادن استفاده میشود و از اتفاقات پیش رو افراد و سرنشینان خودرو را آگاه می کند .
چشم گربه ای یک طرفه
چشم گربه ای یک طرفه
چشم گربه ای ترافیکی یکی از محصولاتی است که برای دید مناسب رانندگان در شب و پیدا کردن مسیر درست با بازتاب نوری که ایجاد می نماید تولید شده است.این محصول به طور خاص برای بهبود ایمنی و کاهش حوادث در جاده ها با ارائه اطلاعات به رانندگان در مورد مسیر صحیح جاده استفاده می شود.
چراغ راهنمایی سولار چیست
چراغ راهنمایی سولار چیست
چراغ های راهنمایی یکی از پرکاربردترین محصولاتی است که در تقاطع و چهارراه ها مورد استفاده قرار میگیرد.چراغ راهنمایی سولار که به آن چراغ راهنمایی خورشیدی نیز میگویند بدون نیاز به انرژی برق کار می کند و یکی از مناسب ترین سیستم های مورد استفاده در جاده ها و نقاطی که دسترسی به انرژی برق وجود ندارد
قوانین نصب سرعت گیر
قوانین نصب سرعت گیر
سرعت گير همانطور كه از نامش پيداست به وسيله و يا تجهيزاتي گفته مي شود كه وظيفه كنترل سرعت را برعهده دارد و مي تواند از سرعت بيش از حد جلوگيري بعمل آورد.سرعت گيرهاي ترافيكي نيز همين كاربرد را دارند و جهت كنترل سرعت خودروها در مواقع لزوم در خيابان ها و كوچه ها نصب مي شوند.
مانع ترافیکی مخروطی
مانع ترافیکی مخروطی
جداسازی در ترافیک شهری یکی از موارد بسیار پر اهمیت می باشد که سبب نظم در ترافیک شهری می باشد و  استفاده از مخروطهای ترافیکی یکی از ساده ترین راه های جداسازی ترافیک شهری می باشد .موانع ترافیکی در مواقعی که عملیات عمرانی و تعمیرات در خیابان یا جاده وجود دارد
مانع ترافیکی مخروطی
مانع ترافیکی مخروطی
یکی از راههای جداسازی قسمتهای مختلف در محل عبور وسایل نقلیه  و حتی عابرین پیاده استفاده از مخروطهای ترافیکی است . این خاصیت باعث افزایش ایمنی میشود زیرا در صورت برخورد هرگونه وسایل نقلیه با آنها آسیب کمی میبینند و در مقابل مانع از آسیب دیدن وسیله نقلیه میشوند.
تولید کننده گاردریل جاده ای
تولید کننده گاردریل جاده ای
گاردریل محافظ جاده ، یکی از تجهیزاتی است که نقش مهمی در حفظ امنیت رانندگان در تصادفات جاده ای بر عهده دارد.از ویژگی های منحصربفرد این محصولات کیفیت بسیار بالا و بکارگیری تکنولوژی نانو در ساخت و رنگ آمیزی آنها می باشد .
چشم گربه ای ترافیکی چیست
چشم گربه ای ترافیکی چیست
یکی از راه‌های کمک به رانندگان در افزایش دید استفاده از چشم گربه ای ترافیکی است .این محصول یکی از ابزارها و تجهیزات ایمنی است که جهت کمک به رانندگان، افزایش دید آن¬ها در شب و افزایش ایمنی در شرایط جوی نامناسب مثل هوای مه-آلود یا بارانی استفاده میشود.
ساخت تابلوهای ترافیکی
ساخت تابلوهای ترافیکی
تابلو های جاده در واقع همان نشان های راهنمایی و رانندگی هستند که توسط دولت نصب می شوند  و استفاده از آنها امروزه به امری کاملا متداول تبدیل شده است.ساخت تابلوهای ترافیکی یکی از تخصصی ترین کارهایی است که در شرکت های تولیدی تجهیزات کنترل ترافیک عرضه میشود .
تابلو ترافیکی ال ای دی
تابلو ترافیکی ال ای دی
تابلوهای ال ای دی جهت دید بهتر رانندگان و عابرین پیاده تولید شده است . تابلوهای ترافیکی جهت راهنمایی و هشدار به رانندگان تولید شده است که نوع ال ای دی دار آن با نمایش بهتر و جلب توجه بیشتر به دیده شدن آن کمک می کند .
سرعت گیر پلاستیکی
سرعت گیر پلاستیکی
در مواقعی که سرعت غیر مجاز سبب بروز اتفاقات بسیار ناگواری خواهد شد ، سرعت گیرهای ترافیکی پاسخ مناسبی به سرعت بالای رانندگان می باشند . سرعت گیر ها موانع پلاستیکی و لاستیکی هستند که برای جلوگیری از سرعت غیرمجاز خودروها تولید شده است و با ایجاد برآمدگی در خیابان ها سبب میشود رانندگان در مواجهه با آن برای جلوگیری از آسیب به خودرو با احتیاط و آهسته از روی آن عبور کنند .
انواع تابلوهای ترافیکی
انواع تابلوهای ترافیکی
تابلوهای ترافیکی به منظور نمایش خطرات پیش رو ، راهنمایی مسیر و ... در راه ها و معابر نصب می شوند . در هشت دهه گذشته با توجه به روند رو به افزایش خودروها، جاده‌ها و ترافیک شهری، این نمادها و علائم ترافیکی بیشتر، متنوع تر و کاراتر شده‌اند.تابلوهای ترافیکی که در انواع مختلفی کاربرد دارند از پایه های فلزی و طراحی های شبرنگ تولید می شود
تولید کننده چراغ راهنمایی رانندگی
تولید کننده چراغ راهنمایی رانندگی
چراغ های راهنمایی و رانندگی یکی از ملزومات خیابان ها محسوب می شود . در کل کشور چهارراهی وجود ندارد که مجهز به چراغ های راهنمایی ترافیکی نباشد .آسیا ترافیک مرکز پخش و فروش انواع چراغ راهنمایی و رانندگی سولار،برقی و لامپی در کل کشور میباشد که چراغ های راهنمایی مختلف را با عناصر سازنده با کیفیت تولید می نماید
نصب استوانه ترافیکی
نصب استوانه ترافیکی
یکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی است که در بسیاری از خیابان و جاده ها دیده می شود. در خیابان و جاده ها یکی از دلایل وقوع اتفاقات ناگوار انحراف از مسیر است که با مجهز کردن شهر ها به استوانه های ترافیکی می توان منحرف شدن از مسیر را به راحتی مشخص کرد و از همین طریق از بروز بسیاری از تصادفات پیشگیری کرد.
موانع ترافیکی فلزی
موانع ترافیکی فلزی
شرکت آسیا ترافیک تولید کننده موانع ترافیکی فلزی می باشد . موانع فلزی  ترافیکی که در دسته ی تجهیزات کنترل ترافیک جای دارد که تاثیر بسیاری در برقراری نظم ترافیکی دارد ،   در محل های که نیاز است به تعیین کردن محدوده عبور و مرور رانندگان استفاده می شود .
تابلوهای ترافیکی شهری
تابلوهای ترافیکی شهری
تابلوهای ترافیکی از مهم ترین علائم هشداری در جاده ها هستند . در جاده ها، در مسیرهای پر پیچ و خم وجود تابلو ترافیکی برای نشان دادن راه از ضروریات است. بسیار اتفاق می افتد که رانندگان در اثر نبود علائم هشدار دهنده، دچار سوانح و خسارت می شوند.
شبرنگ ترافیکی
شبرنگ ترافیکی
شبرنگ ترافیکی برجسب های ترافیکی هستند که برای علامت گذاری و اطلاع به رانندگان مشخص کردن حریم ها و ... مورد استفاده قرار خواهد گرفت . مواد به کار رفته در شبرنگ ترافیکی، کمک می کند تا شب هنگام و در محیط های تاریک، با درخشش و انعکاسی که ایجاد می کند، قابل رویت باشد. با استفاده از تجهیزات ترافیکی استاندارد، ایمن سازی محیط را به بهترین شکل انجام دهید.
گاردریل دو موج گالوانیزه
گاردریل دو موج گالوانیزه
گاردریل ها حفاظ های فلزی می باشند که در جاده ها و اتوبان ها نصب می شوند و یکی از مهم ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می روند.گاردریل استاندارد در ایران مطابق استاندارد جهانی اشتو میباشد . تولید و فروش گاردریل استاندارد ایران و اروپا با ورق 3 میل فولاد مبارکه و پوشش گالوانیزه گرم مطابق استاندارد ASTM کلیه متعلقات مربوطه شامل پایه تیر آهن و یا ناودانی و سی چنل رنگی و گالوانیزه و توسط شرکت آسیا ترافیک انجام خواهد شد .
راهبند هوشمند پارکینگ
راهبند هوشمند پارکینگ
راهبند هوشند پارکینگ راهبندی می باشد که برای کنترل ورود و خروج خودروها استفاده میشود .  راهبند وظیفه مسدود کردن راه خودرو برای عبور خودرو های مجاز را داشته و با صدور فرمان فعال می گردد. به طور کلی ، راهبند تشکیل شده از اجزایی که افقی به یک پایه اتصال دارد که از سطح زمین بالاتر و در مکان های که تردد است مورد استفاده قرار میگیرد
سرعت کاه ترافیکی
سرعت کاه ترافیکی
نصب سرعتکاه اهمیت زیادی در کنترل سرعت غیر مجاز خودروها و امنیت تردد شهروندان دارد. سرعت گیر و سرعت کاه به عنوان تجهیزات ترافیکی کاهنده سرعت استفاده می‌شوند که ممکن است از مواد مختلفی مانند آسفالت، بتن، پلاستیک، کائوچو و فلز ساخته شده باشند . نصب سرعت کاه در معابر شهری یکی از مصوبات شورای ترافیک است.
مخروط ترافیکی تاشو
مخروط ترافیکی تاشو
مخروط ترافیکی برای کنترل و جداسازی ترافیکی تولید شده است . مخروط ترافیکی که به نام های استوانه ترافیکی ، قندیل ترافیکی و کله قندی ترافیکی نیز شناخته میشود
فروشگاه لوازم ترافیکی آسیا ترافیک
فروشگاه لوازم ترافیکی آسیا ترافیک
تجهیزات ترافیکی، تجهیزاتی هستند که از آنها برای مدیریت ترافیک، حفظ امنیت عابرین پیاده، خودروها و رعایت مقررات استفاده می‌شود استفاده از علائم ترافیکی استاندارد نقش مهمی در مورد حفظ امنیت و آرامش شهروندان ایفا می نماید. این تجهیزات شامل تعداد زیادی از زیر مجموعه ها و کالاهای مختلف است که مهمترین کاربرد آن ها کنترل ترافیک است
راه بند کله قندی
راه بند کله قندی
یکی از پر استفاده ترین تجهیزات پارکینگ و راه بندهای خیابانی استوانه ایمنی یا راه بند کله قندی نام دارد که از جنس پلی اتیلن ( پلاستیک ) تولید شده است و در نوع خود می تواند یکی از موانع انعطاف پذیر جهت ایجاد ایمن سازی معابر و کاهش میزان خطر در نقاط حادثه خیز و کنترل جریان ترافیک شود.
چراغ راهنمایی سولار
چراغ راهنمایی سولار
چراغ راهنمایی خورشیدی نسبت به چراغ های لامپی دارای مزایای بیشتر و همچنین قابل اعتماد تر هستند. چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی با مصرف صحیح از انرژی های تجدید پذیر توانسته یکی از اثر گذارترین تجهیزات در زمینه ی ایمنی راه ها باشد. با توجه به درخواست مسئولان برای کاهش هزینه ها و استفاده و خرید تجهیزات ترافیکی سازگار با محیط زیست، جای تعجب نیست که فناوری های خورشیدی به عنوان یکی از جنبه های اصلی راه حل های مدیریت ترافیک انتخاب شده است.
سرعت گیر پارکینگ
سرعت گیر پارکینگ
برای کنترل سرعت خودروها در پارکینگ و ممانعت از حوادث، سرعت گیر پارکینگ (پلاستیکی) می تواند نقش موثری داشته باشد . سرعت بیش از حد و بی احتیاطی برخی از رانندگان یکی از موارد خطرآفرین شهری محسوب می‌شود و در هر نقطه¬‌ای که مردم و وسایل نقلیه در کنار یکدیگر قرار بگیرند، موضوع ایمنی، جدی و مهم می‌شود.
کاربرد رنگ اپوکسی
کاربرد رنگ اپوکسی
موادی که بر پایه اپوکسی ساخته می شوند دارای کاربردهای بسیار زیادی هستند که  از مهمترین آنها می توان ساخت رنگ اپوکسی و کفپوش اپوکسی را نام برد.و همچنین می توان کاربرد در ساخت موادی چون چسب ها، کامپوزیت ها  همانند موادی که از فایبر گلاس یا فیبر کربن استفاده می‌کنند.
مخروط ترافیکی شبرنگ دار
مخروط ترافیکی شبرنگ دار
یکی از راههای جداسازی قسمتهای مختلف بهخصوص مسیرهای عبوری وسایل نقلیه استفاده از مخروطهای ترافیکی است. ین مخروط دارای بدنهای پلاستیکی بوده و همین امر باعث شده است که بدنهی آن کمی منعطف باشد. یکی از مهم ترین و ساده ترین مخروط ها که از علائم ایمنی بوده
چراغ آذرخش چیست
چراغ آذرخش چیست
چراغ آذرخش در عملیات نظامی، کنترل ترافیک، فرودگاه ها، راهنما در پارکینگ، کارهای ساختمانی و ترافیک جاده  ای مورد استفاده قرار می گیرد. .
گل میخ ترافیکی جاده ای
گل میخ ترافیکی جاده ای
گل میخ ترافیکی باعث می شود که دید رانندگان زیاد شده و این امر سبب می شود که در زمان درست واکنش نشان داده و از ترمز ناگهانی و خطرات احتمالی جلوگیری می نماید. گل میخ ترافیکی خودرو ها را به مسیر ایمن راهنمایی می کند. قیمت گل میخ ترافیکی به ابعاد و کیفیت کارخانه سازنده آن بستگی دارد.
سرعت گیر رمپ
سرعت گیر رمپ
رمپ یا شیب راهه، مسیری شیب‌دار است که دو سطح غیر هم تراز را به یکدیگر وصل می‌کند. برای مثال، برای قرار دادن ماشین در پارکینگ و رفتن از طبق پایین به طبقه بالا، اجرای رمپ بر طبق اصول و استاندارها ضروری است.
معکوس شمار ترافیکی
معکوس شمار ترافیکی
معکوس شمار ترافیکی در کنار چراغ راهنمایی رانندگی برای این که زمان باقیمانده برای سبز یا قرمز بودن چراغ را به صورت معکوس و به طور دقیق به رانندگان و عابرین پیاده نشان دهد نصب میشود.
چراغ عابر پیاده متحرک
چراغ عابر پیاده متحرک
چراغ عابر پیاده متحرک یکی از تجهیزات ضروری ترافیکی در شهرهای بزگ است. برای این که عابرین پیاده هنگام عبور و مرور از خیابان ها امنیت بیشتری داشته باشند و از شلوغ شدن خیابان ها جلوگیری  شود وجود چراغ  عابر پیاده متحرک لازم و ضروری است.
چراغ راهنمایی LED
چراغ راهنمایی LED
چراغ راهنمایی رانندگی نقش مهمی در کاهش تصادفات دارد.در گذشته چراغ راهنمایی رانندگی از نوع لامپی بود اما امروزه چراغ راهنمایی ال ای دی جایگزین نمونه قدیمی آن شده است که تغییر مهمی در تجهیزات ترافیکی محسوب میشود.
چراغ چشمک زن سولار
چراغ چشمک زن سولار
چراغ چشمک زن  سولار نوعی چراغ خورشیدی است که به عنوان هشداردهنده در جاده ها نصب میشود و نیازی به انرژی برق ندارد . چراغ چشمک زن سولار با استفاده از پنل خورشیدی نور خورشید را به برق تبدیل میکند و سپس آن را در باطری های خود ذخیره میکند.
ماژول چراغ راهنمایی
ماژول چراغ راهنمایی
ماژول چراغ راهنمایی بر روی انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی نصب می شود و در سه رنگ زرد، قرمز و ماژول LED سبز مورد استفاده قرار می گیرد. ماژول چراغ راهنمایی LED سه رنگ، با کیفیت بالا و وضوح نور از فروشگاه آسیا ترافیک قابل سفارش است.ماژول چراغ راهنمایی بر روی چراغ راهنمایی نصب می گردد . در ماژول چراغ راهنمایی آب نفوذ نخواهد کرد و در برابر گرد و غبار محافظت می کند .
چشم گربه ای ترافیکی
چشم گربه ای ترافیکی
چشم گربه ای ABS، یکی از تجهیزات ایمنی ترافیکی است. این محصول به منظور تعیین مرز معبر و محدوده رانندگی نصب شده است و با هدف انعکاس نور و برای جلب توجه رانندگان و نیز کاهش نرخ تصادفات جاده ای در شب، تولید می شود.
استوانه ترافیکی و ایمنی
استوانه ترافیکی و ایمنی
توجه به علایم و هشدارهای انتظامی و ترافیکی ، بسیار مهم بوده و موجب افزایش نظم در جامعه می‌شود. برای این کار قوانین مختلف تصویب می‌شوند و بسیاری از آنها با کمک علایم و هشدارها افراد را مطلع می‌سازند. استوانه‌های ترافیکی نیز به نوعی وظیفه‌ی هشدار و آگاه‌سازی کاربران را بر عهده دارند. استوانه‌ها (سیلندرها) در محل مورد نظر قرار می‌گیرند و می‌توانند مسیر خاصی را برای عبور تعیین کنند.
انواع سرعت گیر ترافیکی
انواع سرعت گیر ترافیکی
سرعتگیر ها گروهی از تجهیزات ترافیکی هستند که نصب و استفاده از آن ها در جاده ها، خیابان ها، معابر و پارکینگ ها ضروری است. هدف از نصب سرعتگیر در معابر و خیابان ها محدود کردن سرعت وسایل نقلیه است اساس کار سرعت گیرهای ترافیکی ، ایجاد ذهنیت وجود یک مانع آسیب رساننده به خودرو در مسیر و به طبع آن کاهش سرعت خوردو از طرف راننده می باشد .
تابلو راهنمائی و علائم ترافیکی
تابلو راهنمائی و علائم ترافیکی
علائم ترافیکی به منظور کنترل و هدایت ترافیک و افزایش ایمنی راهها بکار می روند. نصب تابلو های ترافیکی و علائم هشدار دهنده در نقاط ضروری ، برای جلوگیری از تصادفات و کاهش خسارت ها بسیار کاربردی می باشد.
چراغ راهنمائی
چراغ راهنمائی
چراغ راهنمایی یا چراغ راهنما یک وسیله یا نماد راهنمایی و رانندگی است. این چراغ در تقاطع جاده‌ها، پیاده‌روها، ورودی و خروجی معابر و برخی اماکن دیگر نصب می‌شود و جریان آمد و شد را هدایت می‌کند.
تجهیزات کنترل ترافیک
تجهیزات کنترل ترافیک
برای ایجاد امنیت در عبور و مرور جاده ای ، کنترل ترافیک شهری و سهولت در عبور و مرور از تجهیزات کنترل ترافیک استفاده می شود .  به همین منظور در بیشتر مواقع پلیس راهنمایی و رانندگی با کمک این تجهیزات سعی در برقرار کردن نظم در عبور و مرور می نماید.. استفاده از تجهیزات و دستگاههای ترافیکی نقش موثری در کنترل عبور و مرور دارد .
رنگ گرم ترافیکی ترموپلاستیک
رنگ گرم ترافیکی ترموپلاستیک
یکی از مهم ترین بخش های بکار رفته در ترموپلاستیک ، رزین می باشد که در اثر تغییر دما و حرارت تغییر شکل می دهند . به عبارت دیگر به علت ماهیت گرما نرم بودن آن‌ها، بر اثر حرارت ذوب شده و پس از سرد شدن مجدداً جامد و سخت می‌شوند‌‌.
رنگ ترافیکی
رنگ ترافیکی
رنگ ترافیکی از خانواده رنگ های صنعتی است و اغلب بر پایه رزین‌های آکریلیک ترموپلاست و آلکید-کلرو کائوچو تولید می‌شود. رنگ های ترافیکی برای هدایت و کنترل ترافیک جاده و خیابان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
کاربرد گاردریل
کاربرد گاردریل
گاردریل به حفاظ‌های کنار جاده‌ای و میان جاده‌ای می‌گویند که از خارج شدن وسایل نقلیه و سقوط در پرتگاه و از بروز حوادث جاده‌ای و خسارت و تلفات جلوگیری می‌کند کاربرد دیگر گاردریل جداکردن ترافیک جهت‌های مختلف یک بزرگراه است.
تجهیزات ترافیکی شهری
تجهیزات ترافیکی شهری
امروزه رسیدگی به وضعیت جاده های درون شهری و برون شهری یکی از عوامل پیشرفت کشورهای در حال توسعه به شمار می رود که در این راستا اقدامات لازم جهت استاندارد سازی و بالا بردن سطح کیفی شبکه راه های کل باید مد نظر قرار گرفته شود .
تولیدچشم گربه ای
تولیدچشم گربه ای
چشم گربه ای یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی می باشد چشم گربه ای با انعکاس نور در شب به ویژه در باران یا مه که دید رانندگان ضعیف می باشد، بسیار موثر، امن و کاربردی است.
تولید چسب و رنگ ترافیکی
تولید چسب و رنگ ترافیکی
چسب و رنگ ترافیکی در خط کشی خیابان ها و جاده ها،ایجاد علائم و راهنمایی های مسیر در کف خیابان ها استفاده  می شود.
تولیدتابلوهاو علائم راهنمایی و رانندگی
تولیدتابلوهاو علائم راهنمایی و رانندگی
تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی نقش مهمی در قانونمندی فضای شهری و همچنین حفظ ایمنی مردم دارند.  تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی تنوع بسیار زیادی دارند که هر یک در مکان های مختلفی نصب می شوند.
تولید مخروطه ها و استوانه های ترافیکی
تولید مخروطه ها و استوانه های ترافیکی
مخروط ها و استوانه  ترافيكي یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات ترافیکی می باشد که  براي کنترل ترافيك در جاده ها ، خیابان ها و بزرگراهها به كار می رود و به رانندگان بودن موانعی را اخطار مي دهد اين تجهیزات را مي توان به موقتی در معابر و جاده ها قرار داد.
تولید جداکننده ترافیکی
تولید جداکننده ترافیکی
به منظور کاهش ترافیک نیاز است که مسیر عبوری برخی از وسایل نقیله از سایر اتومبیل ها مشخص شود، برای جدا سازی این مسیرها و همچنین مشخص کردن مسیر عبوری از جداکننده ترافیکی استفاده می شود .
تولید کننده  بشکه های ترافیکی
تولید کننده بشکه های ترافیکی
بشکه  های ترافیکی یکی از انواع رایج جداکننده هاست می باشد که  به صورت ثابت در دور برگردان ها، ابتدا و انتهای بلوارها کنار گذرها و ... استفاده می شود. همچنین  به دلیل وزن کم ، قابلیت جابه جایی و بهره گیری در انواع عملیات ها و پروژه های شهری را هم دارا است.
تولید تجهیزات ترافیکی
تولید تجهیزات ترافیکی
با رشد جمعیت و استفاده بیشتر از وسایل نقلیه باید اقداماتی در جهت برقراری امنیت انجام شود. یکی از مهم ترین اقدامات برای برقراری امنیت در جاده ها تولید تجهیزات ترافیکی است.
مفهوم علائم چراغ راهنمایی و رانندگی
مفهوم علائم چراغ راهنمایی و رانندگی
چراغ راهنمایی برای نظم دادن به رفت و آمد وسایل نقلیه و عابرین پیاده ساخته شده اند.این چراغ ها بیشتر در تقاطع ها، چهارراه ها و در برخی میدان ها نصب می شوند.
لزوم استفاده از سرعتگیر ترافیکی
لزوم استفاده از سرعتگیر ترافیکی
با افزایش تعداد خودروها در شهرهای بزرگ و کوچک بر تعداد تجهیزاتی که برای حفظ امنیت خودروها و عابرین مورد استفاده قرار می گیرد نیز افزوده می شود. از جمله تجهیزاتی که می تواند در کاهش سرعت خودروها نقش بسزایی داشته باشد سرعت گیر ترافیکی می باشد.