لوگو2

سرعت گیر ترافیکی  

سرعت گیر مانعی منحنی است که دارای ارتفاع حداکثری 5 سانتی متر و طول حداکثری 30 سانتی متر است که در امتداد عرض خیابان نصب می شود و موجب توقف و یا کاهش سرعت خودروها می شود. این تجهیز ترافیکی مناسب اماکنی است که حداکثر سرعت وسیله نقلیه از 15 کیلومتر بر ساعت تجاوز نمی کند.سرعت گیر ها را از قسمت فروش تجهیزات ترافیکی می توانید سفارش دهید .

انواع سرعت گیر

انواع سرعت گیر

سرعت گیر آسفالتی

 قدیمی­ترین ماده مورد استفاده در ساخت سرعتگیر، آسفالت است. به دلیل همجنس بودن با آسفالت جاده به راحتی بر سطح جاده می­چسبد و قیمت تمام شده آن نسبت به سایر سرعت گیر ها پایین تر خواهد بود. سرعت گیر آسفالتی و بتنی استحکام بالایی در برابر تردد انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین دارد. از این رو برای معابر پر تردد بهترین پیشنهاد خواهد بود. قالب گیری این محصول ترافیکی نیاز به تخصص و تجربه دارد و به سادگی امکان پذیر نیست. مشکل عمده این نوع محصول ترک خوردگی و فرسوده شدن آن در برابر سرد و گرم شدن­ های متوالی است.
سرعت گیر آسفالتی

سرعت گیر پلاستیکی

سرعت گیر پلاستیکی وزن بسیار پایین تری داشته و معمولا از جنس پلی اتیلن ساخته می­شوند. سرعت گیر پلاستیکی به صورت تکه­ های مستقل پازل ساخته می­شود و در هنگام نصب در کنار یکدیگر چیده می­شوند. به این ترتیب در هنگام تخریب و یا شکستگی یک جزء، آن بخش به سرعت قابل تعویض خواهد بود. در نتیجه دیگر نیازی به تعویض کل اجزای این محصول نخواهد بود و در هزینه تعمیر به مقدار زیادی صرفه جویی خواهد شد.
سرعت گیر پلاستیکی
معایب سرعت گیر
 
  • امکان انحراف ترافیک از خیابان ها و جاده ها به مناطق مسکونی .
  • افزایش سرو صدای ترافیکی در اطراف مناطق مسکونی علی الخصوص زمانیکه وسلیه نقلیه حامل بار باشند.
  • آسیب جدی به برخی وسایل نقلیه.
  • می تواند ناراحتی برای رانندگان و مسافران ایجاد کنند.
  • باعث آسیب نخاعی و تشدید کمردرد مزمن است.
  • کاهش سرعت وسایل نقلیه اضطراری
 

مزایای سرعت گیر

  • جلوگیری از سرعت غیر مجاز خودرو ها
  • کاهش تصادفات بواسطه کاهش سرعت خودرو
  • جلوگیری از یکنواختی رانندگی و در نتیجه خواب آلودگی راننده
  • کاهش حوادث مرگ و میر عابرین پیاده
 

لیست قیمت سرعت گیر ترافیکی

یکی از تجهیزاتی که علاوه بر نصب در جاده ها به جهت هشدار، در پارکینگها نیز به جهت کاهش سرعت و یا در رمپها برای جلوگیری از لیزخوردن خودروها نصب می گردد ، سرعت گیر می باشد . پیش از نصب سرعت گیر در هر منطقه ­ای باید باید­ها و نبایدها را سنجید و سپس اقدام به نصب سرعتگیر خیابان نمود. امکان سنجی تمامی شرایط بر عهده کارشناسان کنترل انضباط شهری خواهد بود.برای آشنایی بیشتر با انواع سرعت گیر و ثبت سفارش خود با ما در آسیا ترافیک تماس حاصل نمایید .

نصب سرعت گیر ترافیکی

نصب سرعت گیرهای ترافیکی توسط نصابان شرکت آسیا ترافیک صورت می پذیرد . سرعت گیرهای آسفالتی که به راحتی توسط نصابان در محل پروژه تلید می ود و به راحتی ب سطح خیابان می چسبد . سرعت گیرهای لاستیکی و پلاستیکی نیز به زمین پیچ می شود و یا با چسب های دو جزئی بسیار مقاوم به سطح زمین می چسبد .  سرعتگیرلاستیکی دارای لاستیک های رنگی کمک کننده به کاهش سرعت می باشد .شکل سرعتگیر لاستیکی بر اثر تابش نور خورشید تغییر نمی کند . از ویژگی های سرعت گیرهای لستیکی قابلیت بازیافت آن می باشد و همچنین این محصول را می توان به راحتی از زمین جدا نمود و در جای دیگری نیز نصب کرد .