لوگو2

قیمت گاردریل گالوانیزه

گاردریل یکی از تجهیزات جاده ای می باشد که بصورت طولی در خیابان ها و جاده ها برای محافظت از رانندگان و موتورسواران در برابر خطرات جاده‌ای استفاده می‌شود. هدف استفاده از گاردریل این است که با جلوگیری از انحراف وسایل نقلیه از جاده به سمت خاک‌ریز یا برخورد با اجسام ثابت، از شدت برخورد کاسته شود؛ بنابراین، استفاده از گاردریل در جاده هایی که دارای شانه خاکی ، دره ، کوه و خطرات و موانع خطرناک در صورت برخورد هستند ، قابل توجیه می باشد .طول استاندارد گاردریل برابر با ۴ متر و ۱۸ سانتی متر با استفاده از ورق های گالوانیزه به ضخامت ۳ میلیمتر است.آسیا ترافیک تولید کننده این محصولات می باشد که با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار هموطنان گرامی قرار می گیرد . 

گاردریل سه موج

با توجه به تغییر شکل گاردریل ، به هنگام برخورد و میزان تغییر شکل آن‌ها حفاظها به ۳ رده انعطاف‌پذیر، نیمه‌صلب و صلب تقسیم می‌شوند.گل گارد ریل یا تودلی گاردریل ، پیچ و مهره گاردریل ، ضربه گیر گاردریل و ... از متعلقات این محصول می باشد . شرکت آسیا ترافیک تولید کننده انواع محافظ جاده یا گاردریل دوموج و گاردرىل سه موج آماده عقد قرارداد با کلیه ارگان های دولتی و خصوصی می باشد . برای آشنایی بیشتر با انواع گاردریل های ترافیکی با ما از طریق شماره های مندرج در سایت آسیا ترافیک در تماس باشید . 
قیمت گاردریل گالوانیزه

نصب گاردریل جاده ای 

فروش و نصب گاردریل دوموج و سه موج استاندارد وزارت راه و شهرسازی با پایه و کلیه متعلقات توسط شرکت آسیا ترافیک قابل سفارش می باشد گاردریل استاندارد دارای پایه تیرآهن یا ناودانی، ضربه گیر و پیچ و مهره است.گاردریل سه موج به شکل W است و حفاظت بسیار مناسبی از خودروها و در هنگام تصادفات از خود بروز می دهد . از کاربردهای دیگر گاردریل می توان به جداسازی لاین های بزرگراه اشاره کرد که نقش بسزایی در کنترل ترافیک جاده ها و ایمنی آن دارند. در صورتی که شرایط جاده به گونه ای باشد که در پیچ ها و یا اطراف جاده پرتگاه و یا دره باشد مجری می تواند از گاردریل های مطمئن استفاده نماید .