لوگو2

تجهیزات کنترل ترافیک چراغ راهنمایی رانندگی

تجهیزات ترافیکی همانطور که از اسم آن برمی آید برای کنترل عبور و مرور خودروها و عابرین پیاده و همچنین سهولت در ترافیک های شهری تولید شده اند . باتوجه به افزایش جمعیت در دهه های اخیر استفاده از تجهیزات ترافیکی شهری به خصوص در کلان شهرهایی مانند تهران اهمیت ویژه ای یافته است. به همین منظور در بیشتر مواقع پلیس راهنمایی و رانندگی با کمک این تجهیزات سعی در برقرار کردن نظم در عبور و مرور می نماید. استفاده از علائم ترافیکی استاندارد نقش مهمی در مورد حفظ امنیت و آرامش شهروندان ایفا می نماید. از اینگونه تجهیزات می توان به چراغ راهنمایی و رانندگی اشاره کرد که بیشترین کمک را به بهبود وضعیت ترافیک خیابان ها می کند. این تجهیزات وظیفه نظم دهی به عبور و مرور خودروها در خیابان ها، حفظ جانی و مالی سرنشینان و عابران پیاده را بر عهده دارند. تابلو ها و علائم ترافیکی علاوه بر حفظ امنیت ، باعث زیباسازی فضای شهر نیز می شوند.آسیا ترافیک تولید کننده انواع تجهیزات ترافیکی با بهره گیری از علم روز دنیا سعی در حفظ نظم در ترافیک های جوامع دارد و تا به امروز توانسته است قدمی هر چند کوچک برای برقراری قوانین راهنمایی و رانندگی درسطح کشور بردارد .

چراغ راهنمایی رانندگی لامپی

ساده ترین نوع چراغ راهنمایی رانندگی و ابتدایی ترین آن چراغ لامپی می باشد . این نوع محصولات دارای بدنه پلی کربنات با کیفیت هستند و از لامپ های ساده که با برق شهری کار می کنند در تولید آن ها استفاده شده است . چراغ راهنمایی لامپی دارای قیمت مناسب تری نسبت به سایر چراغ های راهنمایی می باشد و پرتاب نور و مقاومت بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی دارد.اگر در این نوع محصول چراغی بسوزد باید محافظ آن را باز کرد و بعد از تعویض چراغ از آن استفاده نمود . این مشکل سبب می شود در مدت زمانی که چراغ سوخته و هنوز تعویض نشده است کاربرد چراغ راهنمایی عملا مختل شود . اما قیمت مناسب آن توجیه قابل قبولی برای خرید این محصول می باشد. 

چراغ راهنمایی رانندگی LED

چراغ های راهنمایی LED که در چهارراه ها و معابر مورد استفاده قرار می گیرد برای آسایش رانندگان و جلوگیری از برهم ریختگی ترافیک شهری تولید گردیده است . با نصب چراغ های راهنمایی و رانندگی رانندگان طبق دستوری که این سازه به حرکت و یا ایست خودروهای آن ها میدهد ، اقدام به عبور و  مرور می کنند . چراغ های راهنمایی ال ای دی نوعی از این محصولات هستند که از چراغ های ریز LED تولید شده است که هر کدام بصورت مستقل کار می کند و سوختن یکی از این چراغ های کوچک فعالیت کل چراغ راهنمایی را مختل نمی نماید . برتری این محصول به نسبت انواع دیگر محصولات همین موضوع می باشد و مصرف برق مناسب تری که دارد و همچنین طول عمر بسیار زیادی که نسبت به چراغ راهنمایی لامپی دارد این محصول را به محصولی پر فروش نموده است . 

چراغ راهنمایی رانندگی سولار

چراغ راهنمایی سولار یکی دیگر از تجهیزات کنترل ترافیک می باشد که با مقاومت و طور کار جالبی که دارد توانسته است بازار را تحت تاثیر قرار دهد . چراغ راهنمایی سولار بدون نیاز به برق و تنها با استفاده از انرژی نور خورشید ، نیروی الکتریسیته خود را تامین می نماید . نور خورشید را توسط پنل ها دریافت می نماید ؛ در باتری خود ذخیره می نماید و سپس در مواقع نیاز آن را بصورت الکتریسیته درچراغ های راهنمایی سولار خود را نشان می دهد . برای خرید چراغ راهنمایی سولار یا خورشیدی در تعداد زیاد و یا بصورت تکی با شماره های مندرج درسایت آسیا ترافیک تماس حاصل نمایید .