لوگو2

چشم گربه ای ترافیکی

این محصول با بدنه ای که نقش برجستگی روی سطح آسفالت را ایفا می کند، به رانندگان در باب محدوده ها و خطرها هشدار می دهد.چشم گربه ای ترافیکی یا گل میخ ترافیکی همچنین به دلیل قابلیت انعکاس نور به خوبی در تمام مسیر، تفکیک ها و حاشیه ها را رد زنی کرده و راهنمایی عالی در جاده ها و خیابان ها است. این محصول به منظور تعیین مرز معبر و محدوده رانندگی نصب شده است و با هدف انعکاس نور و برای جلب توجه رانندگان و نیز کاهش نرخ تصادفات جاده ای در شب، تولید می شود که باعث زیاد شدن دید رانندگان شده و این امر سبب می شود که در زمان درست واکنش نشان داده و از ترمز ناگهانی و خطرات احتمالی جلوگیری نماید .گل میخ های ترافیکی بازتاب نور خودروها را منعکس می نماید و بسیار کاربردی و کمک کننده به جریان ران ترافیک های شهری می باشند . با آسیا ترافیک جهت دریافت اطلاع بیشتر در رابطه با چشم گربه ای ترافیکی همراه باشید . 

فروش تجهیزات ترافیکی در آسیا ترافیک

تجهیزات ترافیکی که در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد ، از بروز حوادث و تصادفات جاده ای جلوگیری می نماید . . استفاده از علائم ترافیکی استاندارد نقش مهمی در مورد حفظ امنیت و آرامش شهروندان ایفا می نماید.همچنین عدم استفاده از آن ها می توانند سبب اتفاقات جبران ناپذیری گردد . یکی از این تجهیزات چشم گربه ای ترافیکی می باشد که بسیار نقش مهم و حیاتی دارد . سرعت گیر ترافیکی ، چراغ های راهنمایی،چسب و رنگ ترافیکی ، تجهیزات اتوبان و گاردریل،بشکه ترافیکی ، چراغ های چشمک زن هشدار دهنده و ... از تجهیزات کنترل ترافیک محسوب می شود . 

چشم گربه ای ترافیکی   چشم گربه ای ترافیکی ارزان

انواع چشم گربه ای

چشم گربه ای پلاستیکی

چشم گربه ای  پلاستیکی با بدنه (ای بی اس) و جنس ، دارای مقاومت بالا در برابر ضربه می باشد. این محصول قابلیت این را دارد که وزن زیادی را تحمل نماید؛ مقاومت آن در مقابل تحمل فشار چندین تن می باشد. علت نام گذاری این محصول این است که؛ چشم گربه، به هنگام برخورد نور به آن در تاریکی، نور خاصی را منعکس می کند. چشم گربه ای نیز همین عمل را در جهت ایمن سازی ترافیکی انجام می دهد.
چشم گربه ای پلاستیکی
 

چشم گربه ای سولار

چشم گربه ای سولار جهت مسیردهی به رانندگان در شرایط خاص آب و هوایی طراحی و استفاده می­شود. چشم گربه ­ای ترافیکی سولار برای شارژ باتری خود از نور خورشید استفاده می­کند جنس آن  از آلومینیوم می باشد و با کسب انرژی خورشید در روز، چراغ چشمک زن در شب فعال شده، نور را منعکس می­کند و مسیر را مشخص می­نماید. سلول های خورشیدی این محصول از نور روشنایی روز تغذیه می کنند و نه از نور مستقیم خورشید . بنابراین در روزهای ابری نیز عملکرد معمول خود را دارند .
چشم گربه ای سولار
قیمت چشم گربه ای ترافیکی
انتخاب چشم گربه ای ترافیکی نیز با توجه به نوع نیاز شما از استفاده از چشم گربه ای قابل تعیین خواهد بود. ویژگی مشترک بین انواع چشم گربه ای، دارا بودن ناهمواری در آنها است که باعث می گردد پایان محدوده جاده را به رانندگان اطلاع دهد. معمولا از مواد اولیه با کیفیت برای تولید چشم گربه ای استفاده می گردد. آسیا ترافیک یکی از عرضه کنندگان چشم گربه ای ترافیکی در سراسر کشور است.برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. معمولا چشم گربه ای ترافیکی قرمز در آزاد راه ها و چشم گربه ای ترافیکی زرد در بزرگراه و خیابان ها استفاده شده و کاربردهای گسترده تری دارد.

نمایندگی های چشم گربه ای ترافیکی در کشور

چشم گربه ای ترافیکی در تهران ، کرج ، کرمان،اصفهان ، شیراز ، اراک ، مازندران ، گیلان ، قم ، زنجان و سایر استان های کشور دارای با نماد تجاری آسیا ترافیک می باشد . بنابراین برای خرید این محصول در شهر یا استان خود با شماره های مندرج در سایت ما تماس بگیرید تا بتوانیم محصولات ترافیکی خود را به شما ارئه دهیم . چشم گربه ای ترافیکی یا گل میخ جاده ای توسط پیچ به متصل متصل می شود یا با چسب های مخصوص به راحتی به سطح زمین می چسبد . گل میخ ترافیکی توصیه شده توسط این شرکت نوع سولار یا خورشیدی می باشد زیرا این نوع محصول خود دارای چراغ های ریزی است که رویت مسیر را ساده تر می نماید . 

چشم گربه ای پلی اتیلن

چشم گربه ای ترافیکی پلی اتیلنی یکی از محصولاتی است که از پلاستیک فشرده تولید شده است و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی است و باران و برف در کیفیت آن تاثیری ندارد . برای اینکه به اهمیت چشم گربه ای ترافیکی پی ببرید در نظر بگیرید جاده تاریک باشد و گربه ای در وسط خیابان و شما نیز در حال رانندگی . مسلما اگر نور از چشمان گربه ساطع نشود با او برخورد خواهید کرد . نام چشم گربه ای هم دقیقا از این موجود برگرفته شده است . از ارزان ترین و با کیفیت ترین چشم گربه ای های ترافیکی ، نوع پلی اتیلنی آن می باشد . برای خرید و استعلام قیمت گل میخ ترافیکی پلی اتیلن با ما در ارتباط باشید .