لوگو2

فروش تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی تجهیزاتی هستند که از آنها برای مدیریت ترافیک، حفظ امنیت عابرین پیاده، خودروها و رعایت مقررات استفاده می‌شود. فروش تجهیزات ترافیکی مهم ترین هدف شرکت آسیا ترافیک می باشد .تجهیزات کنترل ترافیک شامل تجهیزات ترافیکی پارکینگ، لوازم ایمنی جاده ای و تجهیزات ترافیکی می‌شود. وسایل کنترل ترافیک اغلب در محیط باز مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل در ساخت آنها از بهترین مواد اولیه استفاده می‌شود تا در برابر بارش باران وبرف، تغییرات دمایی، نور خورشید و ... مقاومت مطلوبی داشته باشند.در ادامه به توضیح انواع تجهیزات ترافیکی خواهیم پرداخت . تولید و فروش تجهیزات ترافیکی در تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان  و ... را از آسیا ترافیک بخواهید .  

نماینده فروش تجهیزات ترافیکی ارزان

شرکت آسیا پارک نماینده فروش تجهیزات ترافیکی ارزان با ارائه محصولات ترافیکی از جمله سرعت گیرهای ترافیکی ، چراغ های راهنمایی ، تابلوهای ترافیکی و ... سعی در برآورده کردن نیاز مشتریان دارد . ارسال ملزومات ترافیکی تولید شده در این شرکت به شهرهای مختلف کشور انجام خواهد شد . برای استعلام قیمت تجهیزات ترافیکی ارزان این شرکت با مشاوران ما در ارتباط باشید . وسایل ترافیکی شهری نقش بسیار مهمی در کنترل ترافیک کشور و عبور و مرور جاده ای بر عهده دارد . 

تابلو راهنمایی و علائم ترافیکی

به کار بردن تجهیزات هشدار و ترافیک در سطح شهرها و جاده ها می تواند نقش به سزایی در کاهش تصادفات داشته باشد و همچنین منجر به کنترل عبور و مرور و در نتیجه کاهش ترافیک می شود.نمونه ای از این تجهیزات ترافیکی تابلوهای راهنمایی هستند که جزء مهم ترین تجهیزات ایمنی محسوب میشوند، به گونه ای که میتوان ادعا کرد عبور و مرور خودروها بدون این علائم ترافیکی غیرممکن است . 
تابلو ترافیکی

سرعت گیر ترافیکی

تجهیزات ترافیکی یکی از ملزومات خیابان ها می باشد .طبق قوانین راهنمایی و رانندگی نصب سرعت گیر در معابری مجاز خواهد بود که حداکثر سرعت 15 کیلومتر بر ساعت باشدسرعت گیر یکی از ابزارهای آرام سازی ترافیک است که به تنهایی و یا در کنار روش ها و ابزار های دیگر آرام سازی بکار گرفته می شود . سرعت گیر مانعی منحنی است که دارای ارتفاع حداکثری 5 سانتی متر و طول حداکثری 30 سانتی متر است که در امتداد عرض خیابان نصب می شود و موجب توقف و یا کاهش سرعت خودروها می شودبطورکلی تمامی محصولات ترافیکی در وهله ی اول باید ایمنی لازم جهت سرنشینان خوردرو و عابرین پیاده را تامین کند. سرعتگیرهای پلاستیکی با وجود عاج هایی در سطح از سُر خوردن وسایل نقلیه جلوگیری می کند اما تحقیقات دانشمندان نشان میدهد با توجه به جنس چرخ های وسایل نقلیه اگر در مواد تشکیل دهنده ی آسفالت از مواد لاستیکی استفاده شود حرکت وسایل نقلیه روی سطح جاده آسانترخواهد شد و از طرفی هنگام ترمز کردن به همان نسبت وسیله ی نقلیه سریعتر متوقف خواهد شد.شرکت آسیا ترافیک نماینده فروش تجهیزات ترافیکی در سراسر کشور می باشد . 
 
سرعتگیر ترافیکی

چشم گربه ای ترافیکی

چشم گربه ­ای ترافیکی با بازتاب نور به چشمان رانندگان، سبب افزایش دید آن­ها و در نتیجه بالا رفتن سطح ایمنی جاده­ ها و خیابان­ها می­شود. چشم گربهای ترافیکی براساس قوانین فیزیک طراحی شده و با استفاده از قوانین انعکاس نور، مواد اولیه مقاوم و کنش­ های فیزیکی ساخته شده ­است که به علت بازتاب نور زیادی که دارند دید رانندگان را در شب افزایش می دهند. دلیل نام گذاری این دسته از تجهیزات ترافیکی این است که چشم گربه نیز در شب به همین شکل مشخص و براق است.چشم گربه ای ترافیکی در دو مدل چشم گربه ای پلاستیکی و چشم گربه ای آلومینیومی سولار ، (یک طرفه و دو طرفه) تولید می شود که بر اساس کاربرد و سفارش مشتری در محل مورد نظر به کار برده می شود.
چشم گربه ای ترافیکی
رنگ ترافیکی
از آنجا که کوچه‌ها، خیابان‌ها، بزرگراه‌ها و جاده‌ها، اصلی‌ترین و حیاتی‌ترین شریان‌های ارتباطی درون‌شهری و برون‌شهری محسوب می‌شوند، ایمن‌سازی آن‌ها دارای اهمیت ویژه‌ای است . تجهیزات ترافیکی دارای تنوع بسیار زیادی است که رنگ ترافیکی را نیز شامل می شود . رنگ‌های ترافیکی به جهت تعیین محدوده‌‌های خاص تردد برای استفاده‌کنندگان از راه‌ و همچنین کاهش مخاطرات ناشی از حوادث رانندگی،جایگاه ویژه‌ای در میان انواع رنگ‌ها پیدا کرده‌اند.رنگ های ترافیکی به سه نوع تقسیم می شوند .
  • رنگ های ترافیکی گرم
  • رنگ های ترافیک سرد
  • رنگ های ترافیکی دو جزئی
رنگ ترافیکی
استوانه ترافیکی
استوانه ترافیکی یا همان استوانه ترافیکی باتومی با توجه به انواع مختلفی که دارند نظیر استوانه ترافیکی فلزی و یا استوانه ترافیکی استیل و استوانه ترافیکی شب ­نما کاربردهای متفاوتی نیز دارند. می توان گفت استوانه ایمنی ترافیکی برای بالا بردن ایمنی جاده و خیابان ها و در نهایت کاهش تصادفات نقش مهم و تاثیر گذاری دارند.جنس استوانه ترافیکی از EVA بوده و در ارتفاع 1 متر، 75 سانت و 45 سانتی تولید میشود.استوانه ایمنی جهت دید بهتر در شب دارای نوار شبرنگ لونه زنبوری و پارچه ای میباشد. انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر شرایط جوی متغیر، تحمل تابش اشعه خورشید و در نهایت مقاومت در برابر ضربه، از جمله مواردی است که یک استوانه ترافیکی استاندارد باید داشته باشد.استوانه ترافیکی جایگزین مناسبی به جای نوار خطر می باشد . نوارخطر ها با پیچیدن روی استوانه های ترافیکی و یا مخزوطی های که با فواصل مشخص چیده شده اند  فضای ایمن و غیر قابل عبوری برای عابرین ایجاد میکنند.اما ایراد نوارخطر ها این است که یک بار مصرف بوده و بعد از یکبار استفاده , استفاده ی دوباره از آنها غیر ممکن است .
استوانه ترافیکی

بشکه ترافیکی

هر کدام از این جدا کننده های ترافیکی نقش بسزایی را در حفظ نظم و امنیت معابر ایفا می کنند. مواد تشکیل دهنده این بشکه ها، پلی اتیلن میباشد.
مهمترین ویژگی بشکه ترافیکی، قابلیت پر کردن آن با آب و شن برای افزایش وزن است که آن را تبدیل به یک بلوک بسیار سنگین میکند. البته لازم به ذکر است اندازه پر کردن بشکه ایمنی ترافیکی با خاک ، آب ، شن و ماسه به مکان مورد استفاده بستگی خواهد داشت بنابراین بر اساس مکانی که قرار است استفاده شود می توان نوع آن را انتخاب کرد.جهت ایمن سازی راه ها و محوطه های عمران از بشکه های ایمنی استفاده می شود تا صدمات و برخوردهای احتمالی در تصادفات را به میزانی قابل ملاحضه ای کاهش دهند. فروش بشکه ترافیکی که جزو تجهیزات ترافیکی و ایمنی محسوب میشود توسط شرکت آسیا ترافیک با بالاترین کیفیت و ارزان ترن قیمت انجام خواهد شد .
بشکه ترافیکی

آینه محدب ترافیکی

آینه محدب  بیش تر در خروجی های پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. بر اساس آمار بیش تر تصادفات در پارکینگ ها در هنگام خروج از پارکینگ و هنگام ورود به خیابان اتفاق می افتد به همین جهت استفاده از آینه محدب پارکینگ می تواند کمک شایانی در جلوگیری از تصادفات احتمالی داشته باشد. در پارکینگ هایی که دارای گذرگاه ها و رمپ های پرپیچ و خم هستند جهت حفظ امنیت برای رانندگان کم کردن عامل خطر باید از آینه ترافیکی استفاده شود.طبق آمار رسمي بيشتر تصادفات در مسیرهایی اتفاق می افتد.که رانندگان بخاطر پیچ و خم زیاد جاده ديد کافی ندارند و متاسفانه دارای خسارت های جانی و مالی فراوانی میشوند ،.بنابراين اهميت استفاده از اين نوع تجهيزات ترافيکي بسیار  پراهمیت و ضروری میباشد.
آینه محدب ترافیکی

شبرنگ ترافیکی

یکی از پرکاربرد ترین محصولات ترافیکی شبرنگ ترافیکی است، که می تواند به شکل های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. به همین دلیل است که بسیاری از سازمان ها و حتی اشخاص شبرنگ ها را خریداری می کنند، به عبارتی می تواند کاربرد های شخصی و عمومی داشته باشند.
در گرید های مختلف، با مواد سازنده گوناگون و رول های 45 تا 90 متری تولید و عرضه می شوند.
شبرنگ ترافیکی
نیوجرسی ترافیکی
مانع نیوجرسی ترافیکی یک سازه بتی یا پلاستیکی هست که برای جداسازی راه ها و جاده ها استفاده میشوند .تیوجرسی یکی از تجهیزات ترافیکی محسوب می شود .نیوجرسی قطعات پلاستیکی هستند که برای جداکردن مسیرهای ترافیکی در جاده‌ها و ایمن سازی حاشیه راه یا خیابان در دست عملیات عمرانی طراحی و تولید میشود.از کاربرد نیوجرسی ترافیکی می توان به جداکننده مسیر های خیابان و جاده ها اشاره کرد. در شرایط خاصی که نیاز است مسیر حرکت خودرو ها تغییر کند و در عین حال هم نباید دچار انحراف شوند از جداکننده نیوجرسی استفاده می شود. بسیاری از تصادفات در خیابان و جاده هایی که مسیر شان تغییر می کند، به دلیل نداشتن دید کافی رانندگان و در نتیجه انحراف آن هاست.
نیوجرسی ترافیکی