لوگو2

 چراغ چشمک زن آذرخش 

چراغ فلاشر جهت تعیین مسیر خودرو ها و دادن هشدار، هم در داخل شهر و هم در خارج شهر بکار می روند.این چراغ ها  بیشتر در جاده های خارج شهر و یا در نشاندن دادن مسیرهای انحرافی استفاده می گردد.جهت دید بهتر رانندگان و جلوگیری از یکنواختی دید افراد از این چراغ های چشمک زن استفاده میشود . چراغ های فلاشر جنبه هشدار و خبر را نیز دارا می باشد . آسیا ترافیک تولید کننده انواع چراغ های فلاشر هشدار دهنده با سال ها تجربه و کیفیت بی نظیر در خدمت هموطنان گرامی میباشد .

چراغ چشمک زن آذرخش خورشیدی

این محصول چراغی چشمک‌زن است که برای هشدار دادن طراحی شده است. تامین نیروی این چراغ از طریق باتری صورت می گیرد. چراغ آذرخش ضد آب وضد ضربه بوده و در عملیات نظامی و کنترل ترافیک و کارهای ساختمانی کاربرد دارد. چراغ چشمک زن خورشیدی، میزان روشنایی خود را، با توجه به شدت نور دریافت شده در طول روز، به صورت اتوماتیک تغییر می¬دهد.   یکی از مهم ترین خصوصیات این چراغ آذرخش این است که با حسگری که دارد بصورت اتوماتیک در صورت تاریک بودن شروع به فعالیت می نماید و با حس کردن نور مناسب نیز فرمان خاموش کردن لامپ چراغ را ارسال می‌کند  . شرکت آسیا ترافیک تولید کننده انواع چراغ چشمک زن و چراغ آذرخش خورشیدی در خدمت هموطنان گرامی می باشد . 

تولید کننده چراغ فلشر آذرخش

چراغ چشمک زن آذرخش توسط پایه می تواند روی مخروطی ترافیکی و یا استوانه های ترافیکی قرار بگیرد و همچنین توسط پیچ درون آن بر روی تمامی سطوح و حتی وسایل نقلیه نصب می گردد.  این دستگاه قابلیت روًیت از فاصله 200 متری را دارد. بدنه پلی کربنات مقاوم در مقابل رطوبت ، گرما و بارندگی که این محصول دارد طول عمر آن را به شدت افزایش داده است . چراغ چشمک زن به عنوان مسیر نما ، هشدار دهنده و یا حق تقدم در چهار راه ها مورد استفاده قرار می گیرد. آسیا ترافیک تولید کننده چراغ چشمک زن آذرخش می باشد که آن را با بالاترین کیفیت عرضه می دارد . برای خرید و استعلام قیمت چراغ فلشر آذرخش می توانید با شماره های مندرج در سایت آسیا ترافیک تماس حاصل نمایید .