لوگو2

گل گاردریل فلزی

گل گاردریل فلزی کاربرد بر روی گاردریل بوده که با بازتاب نور باعث هدایت و عدم برخورد خودرو با حریم راه می باشد ارائه محصول توسط شرکت آذین ترافیک می باشد
گل گاردریل ترافیکی فلزی طلقی با بازتابش نور مناسب و با قیمت عالی و مناسب جاده ها و اتوبان ها جهت افزایش ایمنی جاده و عدم برخودر رانندگان به گاردریل می باشد.
گل گاردریل فلزی جهت نصب بر روی گاردریل با بازتاب بسیار بالا و مقاومت خوب در رنگ های متنوع به راحتی با یک پیچ روی گاردریل بسته می شود.
گل گاردریل فلزی

مزایای استفاده از گل گاردریل فلزی

  • استفاده از گل گاردریل باعث می شود دید رانندگان در شب بهتر شود
  • بازتاب نور در آن بسیار با قدرت می باشد
  • باعث افزایش ایمنی در آب و هوای نامساعد می شود 
  • دارای گارانتی می باشد و مقاوم و پایدار است

تولید کننده گل گاردریل فلزی

گل گاردریل محصولی برای دید بهتر در شب می باشد تا بتواند به رانندگان در پیا کردن مسیر کمک کند و نهایتا بدون وقوع اتفاق ناگوار به مقصد برساند . در گاردریل¬ های خیابانی و جاده ¬ای و اتوبان ها و همچنین حاشیه معابر و تعیین مسیر راه قابل استفاده می¬ باشد که موجب می شود کاربرد اصلی آن برای هدایت و افزایش دید رانندگان در جاده های پر خطر که طریق بازتاب نور ، منجر به افزایش ایمنی در شرایط آب و هوایی نامناسب می شود.البته با توجه به اینکه گاردریل نقش موثری در ترافیک جاده ای دارد باید به راحتی برای تمام وسایل نقلیه قابل مشاهده باشد.آسیا ترافیک تولید کننده گل گاردریل فلزی و ارائه دهنده آن می باشد که با بهترین قیمت و کیفیت اصلی اقدام به فروش تجهیزات ترافیکی  نموده است 
قیمت گل گاردریل فلزی

قیمت گل گاردریل فلزی

جهت خرید این محصول در سایت آسیا ترافیک، با شماره های مندرج تماس حاصل فرمایید .  پس از انتخاب کالا، از طریق راه های ارتباطی فروشگاه سفارش خود را ثبت کنید. به دلیل استحکام و طول عمر بیشتر معمولا قیمت نوع گل گاردریل فلزی از نوع پلاستیکی، بالاتر می باشد. پیشنهاد می کنیم برای مشاوره و اطلاع از قیمت به روز گل گاردریل فلزی با کارشناسان ما تماس بگیرید.