لوگو2

 تجهیزات ترافیکی

برای حفظ امنیت، کنترل عبور و مرور خودروها و هم چنین کاهش آسیب‌ها و تصادفات احتمالی ، از تجهیزات ترافیکی  در جاده ها استفاده می شود. وسایل کنترل ترافیک شامل تجهیزات ترافیکی پارکینگ، لوازم ایمنی جاده ای و تجهیزات کنترل ترافیک می‌شود. وسایل کنترل ترافیک اغلب در محیط باز مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل در ساخت آنها از بهترین مواد اولیه استفاده می‌شود تا در برابر بارش باران وبرف، تغییرات دمایی، نور خورشید و ... مقاومت مطلوبی داشته باشند.شرکت آسیا ترافیک نماینده فروش تجهیزات ترافیکی می باشد و آن را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به فروش می رساند . 
تجهیزات ترافیکی

انواع تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی برای کنترل عبور و مرور خودروها و عابرین پیاده و جلوگیری از تصادفات و ترافیک های شهری تولید شده است . تجهیزات ترافیکی انواع مختلفی دارند که می تواند نیاز جامعه را در رابطه با امنیت رانندگان و عابرین بر طرف سازد . در ادامه به انواع تجهیزات ترافیکی می پردازیم . 
  • سرعت گیر ترافیکی
  • چراغ های راهنمایی و رانندگی 
  • مخروط و استوانه ترافیکی
  • گل میخ و چشم گربه ای ترافیکی
  • بشکه های ترافیکی
  • تابلوهای ترافیکی
  • قیمت تجهیزات ترافیکی

جهت دریافت لیست قیمت تجهیزات ترافیکی که شامل انواع تابلو ها و تجهیزات ترافیکی شهری جهت ایمن سازی معابر مطابق بااستانداردهای سازمان ترافیک و معاونت حمل ونقل وترافیک و اداره راه استان مربوطه اعم از انواع شبرنگ و راهبند و جداکننده ترافیکی و گل میخ و رفلکتور و استوانه ایمنی و سرعتگیر پلاستیکی و… در سراسر کشور با شماره های مندرج در سایت آسیا ترافیک در تماس باشید . فروش تابلو جاده ای در کشور از طریق سایت آسیا ترافیک که فروشگاهی آنلاین  میباشد ، برای خریداران ارائه می گردد و افراد متقاضی با مراجعه و جستجو در این سایت به تجهیزات ترافیکی شهری و جاده ای می توانند از قیمت تابلو های جاده ای اطلاع یابند و برای سفارش و خرید آن اقدام نمایند. 

تجهیزات ایمنی جاده ای

شهرداری با هماهنگی راهنمایی و رانندگی در مسیرهای افزایش بی رویه سرعت خودرو باعث تهدید امنیت جان افراد و عابرین پیاده است سرعتگیر نصب می‌شود تا خودروها الزاما سرعت خود را کاسته  و از روی آن عبور نمایند. استفاده از چراغ های راهنمایی و رانندگی می تواند خطر تصادفات را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد . تجهیزات ایمنی جاده ای بشکه های ترافیکی را نیز شامل می شود که آن را  پر از آب و یا ماسه می کنند تا در صورت برخورد خودرو با آن احتمال آسیب دیدگی کاهش پیدا کند . برای خرید تجهیزات ایمنی جاده ای با شماره های مندرج در سایت آسیا ترافیک در تماس باشید .