لوگو2

چسب و رنگ ترافیکی

چسب ترافیکی

از پرکاربردترین انواع رنگ ها و چسب های ترافیکی چسب ترافیکی می باشد که از طریق آن می توانیم انواع تجهیزات ترافیکی را به سطوح بتنی، آسفالت خیابان و جاده ها بچسبانید. چسب ترافیکی استاندارد ویژگی های مختلفی دارد که در خواص شیمیایی و مقاومت مکانیکی آن خلاصه می شوند. از جمله این ویژگی ها می توان از خشک شدن سریع،.اجرای آسان، قدرت چسبندگی بالا و در نهایت تحمل رطوبت.و تغییرات جوی مختلف نام برد. چسب اپوکسی دو جزئی از بهترین نمونه های چسب ترافیکی است که به عنوان چسب چشم گربه ای هم شناخته می شود. قسمت های تشکیل دهنده چسب ترافیکی یا همان چسب اپوکسی دو جزئی از دو قسمت اصلی می باشد که یک قسمت هاردنر به کار رفته در این چسب و دیگری قسمت رزین آن می باشد. انواع مختلف چسب ترافیکی با استفاده از فرمولاسیون های متفاوتی ارائه شده و انواع مختلف چسب ترافیکی از نوع اپتیکی الکتریکی مکانیکی حرارتی و غیره را به بازارهای مختلف عرضه می نماید.فروش تجهیزات ترافیکی توسط شرکت آسیا ترافیک با کیفیت بی نظیر و قیمت مناسب عرضه می شود .

رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی برای علامت گذاری در خیابان ها ، آسفالت و سطوح شهر استفاده می شود.  طراحی با رنگ ترافیکی که با نام علائم افقی شناخته می‌شوند، اهمیت ویژه ای در سامان دهی ترافیک شهری دارند. در مواردی که رانندگان نسبت به تابلوهای حاشیه مسیر بی توجه هستند، این علائم افقی هستند که قوانین مسیر را به رانندگان گوشزد می کنند.رنگ ترافیکی بر پایه رزین های اکرولیک، ترموپلاست،کائوچو وینیل می باشد .از رنگ ترافیکی جهت رنگ زدن آسفالت و سطوح سیمانی استفاده می شود .از مزایای این رنگ می توان ، دوام ، چسبندگی ،پوشش، مقاومت سایشی بسیار زیاد را نام برد.

لیست قیمت چسب ترافیکی

لیست قیمت چسب ترافیکی را می توانید به تفکیک اندازه چسب به مشاورین آسیا ترافیک سفارش دهید. این چسب اپوکسی را برندهای مختلفی تولید می کند که هرکدام از آنها  دارای ویژگی ها و استانداردهای مختلفی است. تفاوت این چسب ترافیکی در میزان چسبندگی به سطوح، زمان خشک شدن، سهولت اجرا و نوع استفاده و ... است. قیمت چسب دوجزئی بر اساس نوع کاربرد متفاوت خواهد بودچسب ترافیکی، ساده ترین و بهترین راه برای چسباندن لوازم ترافیکی مختلف به سطوح مورد کاربرد آن است، از جمله چسباندن چشم گربه ای ها به آسفالت خیابان و جاده و یا تجهیزات مختلف به سطوح بتنی.چسب های ترافیکی ضدآب هستند و میتوان گفت هرچیزی را به هم پیوند میدهند
چسب ترافیکی
لیست قیمت رنگ ترافیکی

رنگهای ترافیک بر پایه اکریلیک ترموپلاست برای کاربردروی سطوح سیمانی و آسفالت مناسب بوده  ویک فیلم سخت وبا دوام همراه با مقاومت سایشی خوب را روی سطح ایجاد مینماید ودارای زمان خشک شدن سریع  وچسبندگی عالی  و مقاومت در برابر شرایط جوی بویژه درمناطقی با آب وهوای معتدل میباشد . رنگهای مخصوص جدول برپایه رزین آلکید ساخته شده و جهت استفاده روی سطوح سیمانی مناسب هستند این رنگها در زمان کوتاه خشک شده ودارای پوشش وچسبندگی خوبی روی سطح میباشند.برای دریافت لیست قیمت چسب و رنگ ترافیکی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

رنگ ترافیکی